Hakkımızda


Lüksbazaar

Sevdiklerimize hediye almak çoğu zaman çok keyifli olsa bile zamansızlık, kararsızlık gibi birçok etkenden dolayı, ne yazık ki bazen külfet haline gelebiliyor.

Kimi zaman her şeyi olan bir erkeğe, kimi zaman “hiçbir şey almana gerek yok” diyen bir anneye, bazense neye ihtiyaçları olduğundan haberdar olmadığınız yeni evli bir çifte hediye almanız gerekiyordur ama çoğu zaman ya ne alacağınızı bilemiyorsunuzdur ya da içinize sinen hediyeyi bulmak için gönlünüzce dolaşacak vaktiniz yoktur, bazense almak istediğiniz hediye size çok uzaklardadır…

Lüksbazaar’ın var olma amacı, sizlere, hediye alma sürecini başlangıcından sonuna kadar keyifli bir deneyim haline getirmek…tam da olması gerektiği gibi. Sunduğu markaların kalitesi, ürünlerin çeşitliliği, ihtiyacınıza özel önerileri ve hediye alma sürecinizi keyifli ve kolay hale getirecek daha birçok özel çözümü ile sizlere gerçek bir hediye alma ve verme ritüeli yaşatmayı vaad ediyor.

Ayrıca evlilik, doğum günü, “baby shower” gibi özel günleriniz için çok kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz “hediye listesi” bölümündeki listeniz ile istediğiniz hediyeler size ulaşırken, sizi mutlu edecek hediyeyi almak isteyen sevdiklerinize de büyük bir kolaylık sağlamış olacaksınız. Ya da sevdiklerinizin oluşturduğu listeden hediye alırken, hediyenizi verdiğiniz yakınınızın mutlu olacağını bilmenin keyfini süreceksiniz.


Lüksbazaar’a özel :

Biz Lüksbazaar’lılar için gerçek bir hediye alma ritüelinin vazgeçilmezi olduğuna inandığımız hediye paketi ayrı bir önem taşıyor. Hediye paketinin de en az içindeki hediye kadar önemli olduğuna inandığımız için sevdiklerinizi mutlu etmeye, hazırladığımız birbirinden özel hediye paketleri ile başlayalım istedik. Çünkü özenle hazırlanmış bir hediye paketinin yüzlere kondurduğu gülümsemenin ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

Sizlere sevdiklerinizi sevindirme lüksü’nü yaşatmak için her zaman yanıbaşınızdayız.

Lüksbazaar bir Zaimoğlu Holding kuruluşudur.